liw lewant koty

Liw Lewant

Liw Lewant to oprawy cieszące się uznaniem na całym świecie.
Marka została założona w Polsce w latach 80 XX wieku przez jednego rzemieślnika, a dziś kieruje swoją ofertę na rynek USA, Chin, czy Australii. W swojej historii podąża za najnowszym kierunkiem mody okularowej. Oprawy drewniane serii Natura zostały z dużymi uznaniem przyjęte na światowych targach. Nowoczesne wzornictwo, bogactwo kolorów, a także bardzo dobre wykonanie z materiałów hipoalergicznych umacnia markę na polskim rynku okularów. Przystępna cena zachęca do kupna, nie jednej, a nawet kliku par na każdą okazję. W swojej ofercie posiada bardzo elastyczne oprawki wzbogacone domieszką stalii chirurgicznej, dzięki czemu okulary idealnie dopacowują się do kształtu twarzy i są bardzo lekkie. Pomimo swojej wagi wytrzymują bardzo duże obciążenia. Serwis opraw jest bezproblemowy. W razie potrzeby wszystkie części otrzymujemy z fabryki w Bielawie.

LiwLewant_bg1

Wśród kolekcji okulary Liw Lewant można znaleźć również bardzo wytrzymałe i elastyczne modele. Dzięki stali szlachetnej z domieszką stali chirurgicznej oprawy są w stanie wytrzymać bardzo duże obciążenia.

Eksperyment przeprowadzony na oprawach Liw Lewant (w USA marka OVVO OPTICS) podczas targów w Las Vegas

W ostatnim czasie marka zaczęła produkcję opraw wytwarzanych z materiałów ekologicznych – drewno. Piękna naturalna faktura opraw i różnorodność kolorów została doceniona przez wymagających użytkowników. Aktualna kolekcja opraw dostępna na oficjalnej stronie producenta Liw Lewant.
W Skoptyk możesz zapoznać się z szeroką ofertą Liw Lewant liczącą kilkaset opraw. Przykładowe modele :