Okulary sportowe Rudy Project

OKULARY SPORTOWE

RUDY PROJECT

Okulary Rudy Project to wiodąca marka okularów sportowych rozwijająca swoją technologię w produkcji lekkich i wytrzymałych opraw i szkieł.

Ogromnym atutem oferowanych rozwiązań jest możliwość zastosowania w okularach sportowych oraz goglach Rudy Project spersonalizowanych wkładek korekcyjnych, dzięki którym okulary doskonale wpisują się w potrzeby sportowców borykających się z wadami wzroku. Niezwykle funkcjonale i wygodne okazują się przede wszystkim gogle dla narciarzy i snowboardzistów, które zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich warunkach atmosferycznych bez konieczności zakładania soczewek kontaktowych.

Okulary sportowe Rudy Project – połączenie innowacyjności i wysokogatunkowych materiałów

Soczewki stosowane w okularach Rudy Project zapewniają:

  • Redukcję odblasków
  • Poprawę kontrastu
  • Ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym
  • Poprawne widzenie bez zniekształceń kolorów
  • Ochronę przed ciałami obcymi

Firma Rudy Project swoje produkty kieruje do różnych dyscyplin: kolarstwo, bieganie, triathlon, golf, kolarstwo górskie, narciarstwo, żeglarstwo.  Dzięki temu marka doskonale odpowiada na potrzeby sportowców na wszystkich etapach zaawansowania, niezależnie od tego czy mamy problemy ze wzrokiem, czy też nie.

Do produkcji oprawek Rudy Project wykorzystuje zaawansowane materiały: krzem, aluminium, karbon, magnez, tytan, a nawet grafen. Oprawy bardzo łatwo dostosować do kształtu twarzy użytkownika. Dzięki temu okulary sportowe Rudy Project to rozwiązania o wysokim stopniu spersonalizowania. Dostosowanie do kształtu twarzy oraz głowy użytkownika gwarantuje wysoki komfort noszenia, jednocześnie zapewniając pełną funkcjonalność oferowanych rozwiązań – okularów przeciwsłonecznych i ochronnych, a także gogli narciarskich i snowboardowych.

Rudy Project – Katowice

Klientów z terenu miasta Katowice oraz całego Śląska zainteresowanych wyborem wysokiej jakości okularów sportowych zapraszamy do naszego salonu. Oferujemy Państwu szeroki wybór opraw okularowych marki Rudy Project z możliwością wykonania na zamówienie wkładek korekcyjnych o określonych parametrach.

Obok okularów sportowych oferujemy również szereg innych propozycji marki.Każdy model okularów i gogli oraz akcesoria do okularów (nosek, zausznik) i inne (kaski, plecaki, itd.) jest dostępna na zamówienie w salonie Skoptyk. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

 

 

Przykładowe oprawy sportowe dostępne w naszym salonie