soczewki kontaktowe Katowice

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe Katowice

 

Soczewki dobrane przez specjalistę to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla wszystkich osób wymagających korekcji wzroku. W Polsce według najnowszych badań GFK około 2,4 mln osób jest zainteresowanych noszeniem soczewek kontaktowych. Jednak 1 na 3 osoby zniechęca się po zakupie pierwszej pary. Dlaczego tak się dzieje? Dobór soczewek powinien odbyć się w gabinecie z pomocą specjalisty. Powinien on dopasować i wybrać dla nas najlepsze rozwiązanie pod szeregiem kryteriów. Jak często będziesz używać soczewek? Czy pracujesz w delegacjach? Zdarzają się sytuacje gdy zdejmuje się okulary. Czy chciałbyś w tych sytuacjach dobrze widzieć?

Soczewki kontaktowe mogą być używane zamiennie z okularami w sytuacjach kiedy jest to wygodniejsze. Największym zarzutem stawianym optykowi jest obawa przed wsadzaniem sobie do oka ”ciała obcego” i swojego palca. Większość osób zainteresowanych użytkowaniem soczewek po wysłuchaniu porad specjalisty i dowiedzeniu się wyczerpujących, praktycznych informacji o pielęgnacji, sposobach zakładania i ściągania ich z oka daje się przekonać na założenie bezpłatnego próbnego zestawu.

Na start pacjent otrzymuje darmowy pakiet składający się z podręcznego akcesorium, kosmetyczki i kompletu soczewek. Wizyta kontrolna jest umawiana po pierwszym spotkaniu ze specjalistą.

W Skoptyk możesz poznać szeroką ofertę w zależności od trybu noszenia :

  • jednodniowe (jednorazowego użytku)
  • dwutygodniowe
  • miesięczne

Współpracujemy ze sprawdzonymi markami soczewek i sami testujemy nowe rozwiązania.

W zakładce rodzaje soczewek możesz dowiedzieć się więcej o trybie wymiany soczewek kontaktowych.

Jeśli posiadasz astygmatyzm to tak jak miliony ludzi na całym świecie..

Wybrać opakowanie dopasowane do Twoich potrzeb :

  • Ekonomiczne- oszczędność czasu i pieniędzy,

  • wygodne- dla regularnie korzystających z soczewek,

  • klasyczne- optymalna ilość wymiennie z okularami i podręczne

  • dla podróżujących, w nagłej potrzebie, chcąc spróbować czegoś nowego.

Istnieje możliwość dostarczania soczewek pod klucz, czy składając zamówienie telefonicznie- bez straty czasu.

Ceny soczewek w Skoptyk nie odbiegają od cen internetowych. Dodatkowo jesteś w kontakcie z fachowym specjalistą, który doradzi i pomoże wybrać najlepszy produkt dostępny na rynku spośród oferty różnych firm.

Odbierz darmowy zestaw startowy już dzisiaj w Skoptyk.