city-landscape-slider

Indywidualne szkła progresywne. Markowe okulary progresywne.

Markowe soczewki progresywne ! Okulary progresywne z  gwarancją adapacji. Dowiedz się więcej.

Okulary progresywne Shamir to rozwiązanie dla wymagających osób chcących widzieć każdą odległość jednakowo ostro w jednych okularach.

Skontaktuj się z optykiem i dowiedz się więcej

tel. 796 502 492 / 508 054 729

Czytając poniższe informacje i oglądając film możesz dowiedzieć się więcej na temat rowiązań dla osób prezbiopijnych.

Okulary progresywne na każdą kieszeń.

Drobny tekst staje się nieczytelny i w tym celu odsuwasz tekst od swoich oczu ? Po 40 roku życia w oku człowieka zachodzą pewne zmiany. Osłabia się elastyczność soczewki wewnątrzgałkowej i zmienia akomodacja. Cena okularów progresywnych kształuje się w zależności: od posiadanej wady wzroku do dali i bliży, szerokości kanału progresji, jakości uszlachetnień na soczewce.

Akomodacja, czyli zdolność widzenia w różnych odległościach maleje wraz z wiekiem. Bezproblemowe widzenie w jednych okularach staje się niekomfortowe, gdyż moc optyczna oka jest słabsza i w zależności od tego czy jesteśmy krótkowidzem (nosimy minusy) czy dalekowidzem (nosimy plusy) potrzebujemy dodatkowych okularów do bliży i komputera (tzw. dodatku do bliży). Kształtuje się indywidualnie w zależności od naszego wieku, sposobu życia i uwarunkowań genetycznych.

 

Okulary progresywne pozwalają płynnie i wyraźnie widzieć na każdą odległość. Nowa technologia produkcji najlepszych soczewek progresywnych uwzględnia indywidualne parametry użytkownika. Pozycję ciała, odległość oka od oprawy, kąt nachylenia oprawy, lateralizację ręki, nasze nawyki w codziennym korzystaniu z okularów. Na powierzchni takich okularów znajduje się około 100.000 punktów optymalizujących nasze widzenie w zależności od mocy okularów oraz stylu życia.

obszary widzenia
źródło: jzo.com.pl

Niezależnie od wykonywanego zawodu i trybu życia dostrzeżenie więcej szczegółów sprawia, że jesteśmy krok dalej od innych.
Najnowsze badania pokazują, że 60% osób nie bada wzroku regularnie, przez co nie jest świadoma swojej wady.
Niezależnie od wieku, warunków pracy i stylu życia dobra kondycja oczu jest potrzebna do prawidłowego funkcjonowania.
Dla wymagających pacjentów rekomendujemy okulary progresywne o spersonalizowanej strefie szerokiego widzenia cenie od 690 zł*.
Pracownikom biurowym i osobom spędzającym długie godziny przed monitorem komputera proponujemy okulary do pracy przy komputerze z powłoką blokującą szkodliwe promieniowanie komputerowe oraz okulary Transitions.

W poradniku możesz zapoznać się ze szczegółami użytkowania okularów ze zmienną ogniskową.

Dodatkowo soczewki indywidualne tańsze o połowę. Dowiedz się więcej.

W Skoptyk znajdziesz szeroką ofertę okularów progresywnych marek: Shamir, JZO, Hoya i innych na specjalne życzenie. Do każdego kompletu soczewek progresywnych otrzymasz certyfikat jakości i gwarancję adaptacji !

Aby dowiedzieć się więcej możesz umówić się na wizytę online lub telefonicznie. Postaramy się wyczerpać temat i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

szkła progresywne

 

Kontakt :

tel. 796-502-492 lub 508-054-729

*cena za parę soczewek progresywnych z powłoką antyrefleksyjną w indeksie 1.5