salon

O nas

Optyk Katowice

Skoptyk to nowy, kameralny salon optyczny z 10-letnią rodzinną tradycją wytwarzania okularów. Zlokalizowany od 2011 roku w jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na biznesowej mapie Górnego Śląska- Chorzowska50.

Od początku działalności firma z racji swojej lokalizacji obsługuje pacjentów poradni Medicover i pracowników ING Bank Śląski. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim na klienta wymagającego najwyższej jakości usług optycznych. Specjalizujemy się w wykonywaniu okularów progresywnych, do pracy przed monitorem komputerowym oraz w specjalistycznych okularach sportowych. Oprawy oraz szkła do produkcji okularów wybieramy od najlepszych i sprawdzonych producentów.

Skoptyk proponuje kolekcje od światowych marek Ray Ban, Vogue po niszowe produkcje wypuszczane na światowy rynek w zaledwie kilkuset sztukach- Carter Bond, Jono.

Jesteśmy partnerami marki Shamir – jedynego producenta szkieł oferującego spersonalizowane produkty dla narciarzy, biegaczy, golfistów i żeglarzy. Specjaliści wykonują badanie widzenia z użyciem urządzeń wykonujących pomiar ostrości wzroku i krzywizny rogówki oka.

Wykonujemy drobne i skomplikowane naprawy np. Serwis okularów dla klientów salonu odbywa się bezpłatnie na miejscu. Przy większych usterkach dysponujemy pracownią optyczną, w której dokonujemy lutowań, spawań innych czynności.

Nasze kwalifikacje:

Dane firmy :
SKOPTYK
Skop Katarzyna
ul. Chorzowska 50
40-121 Katowice
NIP: 627-204-71-54
Regon: 240228912
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej : 8965