soczewki dla aktywnych slider

Soczewki kontaktowe dla aktywnych. Dopasuj soczewki u specjalisty.

Soczewki kontaktowe dla aktywnych sportowo to najszersze pole widzenia spośród wszystkich dostępnych rozwiązań w optyce.

Soczewki kontaktowe dla aktywnych. Dopasowanie soczewek kontaktowych. Wypełnij formularz online.

Zima i mroźna pogoda nie sprzyja aktywnemu człowiekowi w uprawianiu sportu w swoich okularach. Parowanie, czyszczenie,zabrudzonych szkieł i brak wygody na nartach, mniejsze bezpieczeństwo to negatywne aspekty korzystania okularòw zimą. Dobrym rozwiązaniem są soczewki kontaktowe dla aktywnych. Możemy ich używać w ròżnych trybach noszenia: jednorazowym, dwutygodniowym lub miesięcznym. Użytkownicy okularów progresywnych powinni zastanowić się nad dopasowaniem soczewek kontaktowych progresywnych. Takie soczewki umożliwiają patrzenie na wszystkie odległości bez ograniczeń. To tak zwane soczewki multifokalne, które ogniskują naszą ostrość w zależności czy w danej chwili czytamy mały druk, korzystamy z laptopa lub na przykład prowadzimy samochód.

Inną zaletą korzystania z soczewek u osób doświadczonych i wymagających to zdrowe i bezpieczne rozwiązanie podczas uprawiania sportów zimowych. Odpowiedzialny narciarz i snowboardzista wie,że niezbędnym elementem swojego wyposażenia są gogle lub inna ochrona oczu.

Okulary lub wkładka optyczna to możliwość, która ulega zaparowaniu. Soczewki kontaktowe nie parują i nie ograniczają naszych ruchów podczas szusowania na stoku. Nie musimy się martwić o przejrzystość i czystość szkieł. Ostrość wzroku jest wyrazista, a nasze oczy odpowednio dotlenione i odżywione. Dodatkow gdy planujemy wypad na narty w Alpy, lub inne wysokie góry promieniowanie docierające do naszych oczu odbite jest przez warstwę białego puchu. Szkodliwość wysokiego natężenia UV blokują soczewki kontaktowe wyposażone w odpowednie filtry A i B.

Nowa promocja na zimę !

100 % Happy.

mailing_

Wszystkie rozwiązania z oferty soczewek kontaktowych są bezpieczne pod warunkiem odpowiedniej higieny i stosowania się do wskazówek specjalisty. Zalecamy korzystanie z soczewek jednodniowych i miesięcznych o wysokiej tlenoprzepuszczalności i uwpdnieniu  do okazjonalnego wykorzystania podczas urlopu lub gdy korzystanie z okularów staje się niewygodne.

W SKOPTYK dopasujemy odpowiednie soczewki i będziemy w kontakcie z ich nowym użytkownikiem.

NOWOŚĆ to soczewki kontaktowe progresywne z możliwością day&night ! Zapopmnij o problemach z widzeniem bliży, komputera i dali.

soczewki multifokalne

*obrazek pochodzi ze strony producenta Biofinity Multifocal

W naszej ofercie polecamy miesięczne soczewki Biofinity multifocal day&night dla użytkowników okularów progresywnych. Aktualne ceny i promocje soczewek dostępne u optyka w salonie SKOPTYK. Bogata oferta soczewek kontaktowych firm: CooperVision, Johnson&Johnson.

Pierwsze wrażenia użytkowniczki soczewek multifoklanych Biofinity (dla anglojęzycznych słuchaczy).