Okulary sportowe z korekcją

OKULARY SPORTOWE

Z KOREKCJĄ

W ofercie okularów sportowych znajdują się modele, w których możliwe jest oszlifowanie szkieł korekcyjnych lub zamontowanie wkładki korekcyjnej.

Wkładka korekcyjna dopasowana do modelu okularów, montowana jest zaraz za standardową soczewką. Zaprojektowana specjalnie dla komfortu widzenia osób z potrzebą korekcji wzroku, chcących cieszyć się korzyściami jakie niosą produkty Rudy Project.

Zdjęcie obok prezentuje okulary korekcyjne do strzelectwa dynamicznego ze specjalnym segmentem do bliży w górnej części soczewki.

 

Przykładowe oprawy sportowe z korekcją dostępne w naszym salonie

Okulary sportowe z wkładką korekcyjną

Zwykłe okulary korekcyjne zdecydowanie nie są przystosowane do biegania, kolarstwa, narciarstwa czy żeglarstwa. Osoby borykające się z wadą wzroku, które regularnie uprawiają outdoorową aktywność fizyczną, często muszą zdejmować swoje codzienne okulary na rzecz tych sportowych. To duży błąd, który znacznie wpływa nie tylko na komfort, ale przede wszystkim na bezpieczeństwo. 

Problem ten doskonale rozwiązują okulary sportowe z korekcją, które wyposażone są w specjalną ramkę optyczną umożliwiającą osadzenie szkieł korekcyjnych. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sport rekreacyjnie czy zawodowo – dobra widoczność i szybka reakcja stanowią podstawę efektywności treningu i pełnego zdrowia. Okulary sportowe z wkładką korekcyjną to rozwiązanie, dzięki któremu już więcej nie będziesz musiał wybierać między doskonałym widzeniem a wygodą podczas aktywności. 

Salon Skoptyk – najlepszy optyk od okularów sportowych z korekcją

Jako Salon Skoptyk – profesjonalny salon optyczny – działamy w branży już wiele lat, świadcząc usługi na najwyższym poziomie i dostarczając oryginalne okulary wyróżniające się wysokimi parametrami użytkowymi. W stałym asortymencie posiadamy nie tylko standardowe okulary korekcyjne, ale też okulary sportowe z korekcją Rudy Project. To rozwiązania, które umożliwiają zastosowanie całkowicie spersonalizowanych wkładek korekcyjnych, dzięki którym okulary doskonale wpisują się w potrzeby sportowców z wadami wzroku.

Czym charakteryzują się okulary korekcyjne do biegania, na rower i nie tylko?

Okulary sportowe z wkładką korekcyjną to przede wszystkim znacznie wyższe walory użytkowe, a przez to też – lepszy komfort użytkowania. W przeciwieństwie do rozwiązań standardowych, modele sportowe są w pełni dostosowane do uprawiania aktywności. Z uwagi na ich zastosowanie, wzięto tu pod uwagę ewentualne upadki i większe ryzyko uszkodzenia, dzięki czemu wszelkie niebezpieczeństwo dla zdrowia jest zminimalizowane. 

W okularach korekcyjnych do biegania i uprawiania innego rodzaju sportów outdoorowych świetnie połączono właściwości okularów korekcyjnych z tymi, jakie posiadają klasyczne okulary sportowe. Zarówno soczewki, jak i również oprawki są odpowiednio wytrzymałe. Sama obudowa także jest odpowiednio wyprofilowana, a takie elementy jak np. zauszniki – wykonane z solidnych i trwałych materiałów. 

Tak zaprojektowane okulary sportowe z korekcją zapewniają swoim użytkownikom nie tylko pełną wygodę i bezpieczeństwo jazdy, ale też:

  • adekwatną korekcję wady,
  • doskonałe widzenie bez jakichkolwiek zniekształceń kolorów czy ograniczania pola widzenia,
  • redukcję wszelkich błysków i odblasków oraz poprawę kontrastu,
  • skuteczną ochronę przed niekorzystnym promieniowaniem UV,
  • ochronę przed czynnikami mechanicznymi.

Pasjonatów i sportowców poszukujących wysokiej jakości okularów sportowych z korekcją zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą.

Pełną gamę modeli okularów korekcyjnych do biegania, jazdy na rowerze i nie tylko znaleźć można w naszym stacjonarnym salonie optycznym zlokalizowanym w Katowicach. Zachęcamy do odwiedzenia nas w celu osobistego wyboru rozwiązania w pełni dopasowanego do indywidualnych wymagań i potrzeb. W razie pytań prosimy o kontakt.